Mit großer Freude hier ein Nachspielbericht unseres ungarischen Spielers Janos (Integration wird bei uns halt GROß GESCHRIEBEN) – viel Spaß beim Lesen:-)

Beszámoló a december 7-i haza fordulóról: Felnőtt férfi röplabdacsapatunk a bruckmühli realschule tornatermében kb 20 lelkes helyi szurkoló előtt fogadta a TSV Bad Endorf és az SV Burghausen csapatait. Az első mérkőzésen az idei feljutó Endorf ellen már az első szettben megmutatkozott a hazaiak jobb játéktudása és győzniakarása. A harmadik szettre kissé leült a motiváció és az edzői motiváció hatása csak a végjátékban kezdett megjönni. Szerencsére ezt a formát sikerült átmenteni a negyedik játszmára, így könnyed győzelmet aratott csapatunk. (3-1)

A második összecsapáson egy jóval összeszedettebb csapat, a Burghausen ellen kellett bizonyítanunk.  Itt szükség volt a mérkőzésbe jól beszálló cserejátékosainkra is, de sajnos egy jó iramú, kiélezett mérkőzésen szoros vereséget szenvedtünk. (1-3)

Ismerve az erőviszonyokat, összességében elégedettek lehetünk az eredményekkel és a mutatott játékkal. Ennek fejében nem is maradhatott el a meccsanap végén jól megérdemelt sajt-fondue és koccintás 😉

Kurze Zusammenfassung: 1:1 gespielt, dann Spitzenfeier mit Mädels beim Käsefondue

Udo Z., immer noch begeistert von diesem Spielbericht – köszönet Janos

Hinweis: Kommentare zu diesem Bericht bitte ausschließlich in Suaheli, Mandarin oder Buschmännisch:-)